Oddział Chorób Wewnętrznych i Kardiologii PDF Drukuj

Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii 

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii - dr hab. n. med. Adam Soszka

 

Leczenie chorób wewnętrznych ma bardzo szeroki zakres i stanowi dużą część medycyny praktycznej. Naszymi pacjentami są chorzy na serce (kardiologia), przewód pokarmowy (gastrologia), nerki (nefrologia), choroby oskrzelowo-płucne (pulmunologia), choroby gruczołów dokrewnych (endokrynologia), choroby krwi (hematologia) i inne.

Gdy pacjent ma bóle brzucha, zaburzenia wypróżnienia (choroby żołądka i jelit), bądź inne objawy dyspepsji, np. wzdęcia, odbijania, może być zdiagnozowany i leczony, również pod kątem choroby wrzodowej. Bywa, że pacjenci, mają kilka problemów: cukrzycę, astmę, chorobę nerek Wówczas zajmujemy się wszystkimi od razu i ustalamy jak pacjent ma się leczyć. Istotne jest nie tylko rozpoznanie choroby ale także stan jej zaawansowania.

Pracownie: endoskopii, ekg, holtera ekg, holtera ciśnieniowego, prób wysiłkowych, echokardiografii.

Leczenie pacjentów odbywa się nieodpłatnie w ramach limitu i standardów NFZ lub odpłatnie dla nie ubezpieczonych, czy też na życzenie pacjenta - bez skierowania.

 

Kontakt:
Sekretariat tel. 22 25 06 253
Lekarze tel. 22 25 06 296, 22 25 06 215

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.